שאלות נפוצות

מהם הביטחונות הנדרשים להלוואה?

מהם הביטחונות הנדרשים להלוואה? לא כל הלוואה כרוכה בהעמדת בטחונות, אך החלטה על כך מתקבלת באופן פרטני על ידי הגוף המלווה.שני סוגי הביטחונות הנפוצים אותם דורשים הגופים המלווים הם: ערבים ובטחונות מטריאליים. בטחון מטריאלי הינו ביטחון ממשי בר מימוש, כגון משכון נכס וכד'. מרבית הגופים מתנים את מתן ההלוואה בערבות אישית וערבות של בן/בת הזוג.

קרא עוד ←

על סמך מה מקבלים הגופים המלווים החלטות לגבי מתן ההלוואה?

על סמך מה מקבלים הגופים המלווים החלטות לגבי מתן ההלוואה? ההחלטה לגבי אישור הלוואה נעשית בהתאם לעמידת העסק בדרישות הגוף המלווה. בין הדרישות הנפוצות: הגשת מסמכים כולל תוכנית עסקית, פגישה עם גורמים מטעם הגוף המלווה, העמדת בטחונות (מטריאליים, ערבים וכד') ועוד. מאחר וקיימים גופים רבים המעמידים הלוואות לעסקים, ניתן למצוא תמיד גופים המלווים בתנאים נוחים

קרא עוד ←

מהן סוגי ההלוואות הניתנות לעסק?

מהן סוגי ההלוואות הניתנות לעסק? ניתן לקבל סוגים שונים של הלוואות, בהתאם לצורכי העסק. קיימות הלוואות זעירות עד לסכום של 100,000 ₪, ניכיון צ'קים לעסקים יציבים תזרימית או הלוואות בינוניות בסכומים של 500,000 – 750,000. ניתן גם להתאים הלוואות בסכומים גבוהים יותר. ההלוואות ניתנות בהתאם לפרמטרים שמשתנים בין גוף מלווה אחד למשנהו, כך שניתן למצוא

קרא עוד ←

מהם התנאים להשגת מימון לעסק?

מהם התנאים להשגת מימון לעסק? התנאים להשגת מימון לעסק משתנים בהתאם לדרישות הגוף המלווה. עקב ריבוי גופים, ניתן תמיד להתאים הלוואה שהעסק יוכל לעמוד בדרישות להעמדתה. חברת איתן פתרונות אשראי מתמחה בהתאמת הלוואה לעסק בתנאים הטובים ביותר האפשריים בנסיבות העניין.

קרא עוד ←

אלו עסקים זכאים להלוואות?

אלו עסקים זכאים להלוואות? קיימים גופים רבים המעמידים הלוואות לעסקים, כאשר לכל גוף מטרה שונה (רווחית, פילנתרופית וכד'). לכן לכל עסק ניתן להתאים גוף מלווה בתנאים נוחים, התלויים בנסיבות הפרטניות. ההלוואות ניתנות לעסקים מכל הסוגים (עוסק מורשה, חברה בע"מ וכד') ומכל הגדלים (עסק עם מחזור עסקאות מצומצם ועסקים עם מחזור בהיקף גדול).

קרא עוד ←